Świetlówki kompaktowe

Świetlówki kompaktowe do różnych pomieszczeń

W odróżnieniu od tradycyjnych żarówek, świetlówki kompaktowe wyróżniają się wysoką energooszczędnością. Dzięki nim możliwe staje się znaczne obniżenie ilości wykorzystywanej energii elektrycznej, przy jednoczesnym uzyskaniu równomiernego oświetlenia nawet dużych pomieszczeń.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty zróżnicowane pod względem technicznym. Proponujemy świetlówki kompaktowe o dużej mocy, które sprawdzą się jako światło główne, a także modele do mniejszych powierzchni. Oferujemy także żarówki LED - każda z nich wyróżnia się kompaktowymi wymiarami i niewielkim poborem prądu.

Jaką świetlówkę wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Do zalet kompaktowych świetlówek należy nie tylko energooszczędność, ale również długa żywotność. Działają one od kilku do kilkunastu razy dłużej niż żarówki tradycyjne, dlatego ich zakup okaże się inwestycją na bardzo długi czas. Znajdują one zastosowanie między innymi w pomieszczeniach mieszkalnych (np. w salonie i sypialni), warsztatach, pracowniach i wielu innych budynkach.

Wybór dostępnych świetlówek kompaktowych może dotyczyć między innymi ich kształtów. W ofercie znajdziesz między innymi modele spiralne, okrągłe, a także proste. Do tego dochodzą poszczególne parametry techniczne, które także warto sprawdzić. Najważniejsza wydaje się moc źródła światła, która wynieść może od 8W do nawet ponad 20W. Świetlówki kompaktowe o dużej mocy w sposób skuteczny rozświetlają duże pomieszczenia, dlatego sprawdzą się jako oświetlenie główne.

Poza mocą pod uwagę weź również wymiary świetlówek, rodzaj trzonka i dwa parametry wpływające na sposób ich działania. Jednym z nich jest strumień świetlny, który jest zależny od mocy produktu, a drugim temperatura barwowa - światło może być bowiem zimne, neutralne bądź ciepłe. Nie bez znaczenia jest także klasa energetyczna świetlówki i średnia trwałość znamionowa. Analiza tego typu parametrów pozwoli Ci dopasować produkt do konkretnego zastosowania, a także specyfiki miejsca, w którym ma działać.

Świetlówki kompaktowe

W tej kategorii jest 24 produktów