Kable HDMI

Kable HDMI to przewody wręcz niezbędne, gdy mowa o przesyłaniu video w formacie HD. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy włączyć je do naszej oferty. Chcemy, abyś mógł korzystać z najlepszych rozwiązań znanych marek. Skupiliśmy się na dywersyfikacji asortymentu pod kątem długości samych kabli HDMI, jak również ich różnorodności. Nasz sklep internetowy proponuje produkcje, które po obydwóch stronach mają tę samą końcówkę. Nie zabrakło wersji, gdzie jedna z nich jest nieco zmieniona, przystosowana do różnych urządzeń od konsol przez komputery stacjonarne po aparaty. Mamy nadzieję, że jedna z dostępnych propozycji spełni Twoje oczekiwania, sprawdź, co dokładnie możesz wybrać, a następnie złóż zamówienie.

Mało miejsca? Wybierz kątowe kable HDMI 

Telewizory lub inne urządzenia korzystające z kabli HDMI często montowane są, lub stoją blisko ściany. Niestety, końcówka przewodu może skutecznie zwiększać konieczny odstęp pomiędzy ścianą a sprzętem. Dlatego też w naszym sklepie przygotowaliśmy modele z wejściem kątowym, dzięki temu zmniejszysz odstęp i jednocześnie nie zwiększysz ryzyka szybszego zużycia się kabla. Chcemy zaznaczyć, że przewody te występują w wielu rozmiarach, my możemy Ci zaproponować na przykład wersję o długości 1,5 metra. W przypadku tradycyjnych produkcji długość ta będzie mocno zróżnicowana i wyniesie nawet 15 metrów w niektórych modelach. Dzięki temu wybierzesz egzemplarz, jakiego potrzebujesz. 

Końcówki HDMI w połączeniu z DVI i nie tylko

Jak wcześniej wspominaliśmy, oferta naszego sklepu internetowego nie obejmuje tylko i wyłącznie modeli HDMI-HDMI. Mamy propozycje, gdzie jedna z końcówek jest nieco inna. Przykładem niech będzie przewód z wejściem DVI. To dobry wybór, gdy chcesz na przykład połączyć nowoczesny dekoder ze starszym telewizorem. Nasza oferta zawiera także wersje HDMI-MINI HDMI. Dywersyfikacja asortymentu pozwoliła nam dotrzeć do większego grona odbiorców. Mamy nadzieję, że do tych osób możemy zaliczyć również Ciebie. Jeśli masz pytania dotyczące kabli HDMI, zachęcamy do kontaktu!

Kable HDMI

W tej kategorii jest 10 produktów