Lampy metalohalogenkowe

Lampy metalohalogenkowe

Lampy metalohalogenkowe mają szerokie zastosowanie. Wszystko za sprawą ich zalet, jedną z nich jest bez dwóch zdań fakt, że świecą światłem białym, które przypomina to dzienne. Oferują wysoką skuteczność świetlną, a przy tym bardzo długą żywotność. Wszystko to sprawia, że wielu użytkowników chętnie po nie sięga. Znajdziemy je w sklepach, zakładach przemysłowych czy na halach sportowych. Spotkamy również na stacjach benzynowych, przy plakatach reklamowych czy billboardach. Z pewnością żarówki metalohalogenkowe są dobrze znane wszystkim akwarystom. Znajdziesz u nas kilka rodzajów tego typu lampy, mamy nadzieję, że odszukasz model, jakiego potrzebujesz. Jeśli masz pytania, zawsze możesz skontaktować się z nami! 

Najważniejsze parametry lamp metalohalogenkowych

Wybierając metalohalogen, zwróć uwagę na kilka ważnych aspektów. Przede wszystkim musisz znać jego barwę światła i dostosować ją do własnych potrzeb. Nie zapomnij o kształcie bańki, co może mieć znaczenie w niewielkich, ograniczonych kloszach. Oczywiście najważniejszymi parametrami będą tutaj te techniczne, takie jak skuteczność świetlna, strumień świetlny czy też średnia trwałość znamionowa liczona oczywiście w godzinach roboczych. Ważny aspektem może okazać się również wskaźnik oddawania barw, który w przypadku lamp metalohalogenkowych stoi na wysokim poziomie. Decydując się na jeden z modeli dostępnych w naszej ofercie, przejrzyj wszystkie parametry, o których tutaj pisaliśmy.

Producenci żarówek metalohalogenkowych

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz lampy metalohalogenkowe znanych i cenionych dostawców. Od lat współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi markami, dzięki czemu mamy pewność, że ich kolejne wyroby stoją na najwyższym poziomie. Asortyment opiera się między innymi na produkcjach firmy Osram. To bez dwóch zdań jeden z liderów na rynku sprzedaży już od wielu lat. Chcemy jednak zaznaczyć, że to tylko przykład producenta z oferty. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych żarówek metalohalogenkowych!

Lampy metalohalogenkowe

W tej kategorii nie ma produktów.