Świetlówki LED

Świetlówki LED

Wymień tradycyjne świetlówki na te stworzone w technologii LED, aby zyskać nie tylko mniejsze zużycie energii, ale również zdrowsze światło w różnych pomieszczeniach. Jarzeniówki LED 120cm oraz modele o innych długościach mają swoje zastosowanie w wielu miejscach. Wykorzystasz je na przykład w biurach, budynkach użyteczności publicznej, administracyjnych, a także w sklepach czy lokalach gastronomicznych. Mają wiele zalet, które bez dwóch zdań wpływają na ich popularność. W końcu są mocnym, przyjemnym, odpowiednio skutecznym źródłem światła. Świetlówki LED dostępne w naszej ofercie pochodzą od cenionych dostawców. Zdecydowaliśmy się zdywersyfikować asortyment pod kątem parametrów technicznych, ale również wymiarów świetlówek ledowych. Z tego powodu każdy może znaleźć coś, czego aktualnie potrzebuje.

Parametry świetlówek LED – o czym pamiętać?

Świetlówka LED 120cm mocna to gwarancja skutecznego oświetlenia konkretnego pomieszczenia, oczywiście w połączeniu z większą liczbą sztuk. Jednak nie tylko długość i moc mają znaczenie. Gdy decydujesz się na zakup takiego źródła światła, musisz również zwrócić uwagę na napięcie znamionowe, na jakim pracuje. Barwa światła także ma znaczenie, najczęściej lampy jarzeniowe LED oferują zimną i białą. Czy to koniec? Oczywiście, że nie! Zwróć uwagę na trzonek, bo to może zaważyć od odpowiednim wyborze świetlówki. Strumień świetlny także będzie miał znaczenie, wszystkie te parametry sprawią, że postawisz na odpowiedni produkt.

Świetlówki LED również do akwarium

W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie świetlówki LED do akwarium. To źródła światła o odpowiedniej temperaturze barwowej i konkretnej długości, przygotowane specjalne do montażu w pokrywach zbiorników. Znajdziesz u nas wersje o zróżnicowanej mocy, dzięki czemu dostosujesz wybór do potrzeb swoich oraz rybek czy też roślin w zależności od tego, co hodujesz w akwarium. Jeśli masz pytania dotyczące lamp świetlówek LED dostępnych w tej kategorii, zachęcamy do kontaktu.

Świetlówki LED

W tej kategorii jest 10 produktów