Czujniki

Dom kojarzy się z bezpieczeństwem, ale żeby tak było naprawdę, potrzebujesz czujników alarmowych. To one w sytuacjach krytycznych pozwolą się upewnić czy w konkretnym pomieszczeniu nie ulatnia się gaz albo czad. Ten ostatni „cichy zabójca” jest szczególnie niebezpieczny zimą, gdy kotłownie pracują pełną parą. Zadbaj więc o to, aby informacja o ewentualnym ulatnianiu się tych substancji przyszła odpowiednio wcześnie. Wybierz jeden z czujników alarmowych odpowiadających za wykrywanie czadu i gazu z tej kategorii. Mamy wiele propozycji, co pozwoli Ci odszukać ten jeden idealny egzemplarz. Chcemy jednocześnie podkreślić, że to niejedyne produkty w tej kategorii? Co powiesz na czujniki ruchu z sygnalizacją bezprzewodową? Będą doskonale współpracować z alarmem domowym.

Czujniki ruchu w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu znajdziesz czujniki alarmowe, które po wykryciu ruchu uruchomią alarm. Oznajmią nieoczekiwanym gościom Twojego domu czy mieszkania, że to złe miejsce na rabunek. Znajdziesz u nas wersje sufitowe i naścienne, chcemy podkreślić, że nie zabrakło modeli do sufitów podwieszanych. Tego typu urządzenia będą pracować na obszarze 360 stopni. Wykryją więc najdrobniejszy ruch w całym pomieszczeniu. Przygotowaliśmy wiele modeli czujników alarmowych od znanych i cenionych dostawców. Możesz liczyć na różnorodny wybór dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, ale i możliwości finansowych.

Czujnik czadu z wyświetlaczem – mądry wybór

Czujniki alarmowe z wyświetlaczem wskażą więcej od tych tradycyjnych, analogowych. Przede wszystkim zapewnią szczegółową informację na temat stężenia danej substancji w powietrzu w tym przypadku tlenku węgla. Dostępne u nas modele pracują na technologii elektrochemicznej, mają wyświetlacz LCD o maksymalnym wskazaniu do 999PPM. Pracują na baterii, głośno sygnalizują alarm, który jest słyszalny w całym domu. Są proste w montażu i obsłudze. Dzieci lub osoby postronne nie ściągną ich ze ścian za sprawą innowacyjnej blokady. Sprawdź te i wiele innych czujników z naszej oferty.

Czujniki

W tej kategorii jest 36 produktów