Nagrzewnice elektryczne

Chcesz błyskawicznie ogrzać pomieszczenie i zapewnić sobie oraz innym wysoki komfort termiczny? Postaw na dobrą nagrzewnicę powietrza! Sprawdź, co może Ci zaoferować Eldor24 i jaka nagrzewnica dmuchawa z naszego asortymentu będzie najlepsza. Oto kilka słów o naszych nagrzewnicach elektrycznych. 

Nagrzewnice elektryczne – prostota działa

Nagrzewnice elektryczne to proste urządzenia, które skutecznie ogrzewają dostępną przestrzeń. To nagrzewnice powietrza (określane również jako nagrzewnice elektryczne nadmuchowe) – urządzenie jest wyposażone w grzałkę, dzięki której skutecznie i szybko nagrzewa pobierane z pomieszczenia powietrze. Następnie dystrybuuje je po pomieszczeniu dzięki wbudowanemu wentylatorowi. Sprzęt do pracy potrzebuje energii elektrycznej (choć dostępne są też modele olejowe lub gazowe, w tym głównie nagrzewnice akumulatorowe). 

Jaka nagrzewnica powietrza będzie najlepsza?

Wybierając nagrzewnice elektryczne, w pierwszej kolejności zdecyduj o mocy urządzenia. To, jaka powinna być jego moc, jest ściśle uzależnione od metrażu, jaki planujesz ogrzewać. Przykładowo nagrzewnica 3kw to rozwiązanie do pomieszczeń do ok. 30 mkw., z kolei nagrzewnica elektryczna 15kw – to już wariant dla pomieszczeń czy obiektów o metrażu do około 150 mkw. Urządzenia o takiej mocy lub większe to już przeważnie nagrzewnice elektryczne przemysłowe. Nagrzewnica przemysłowa jest w stanie ogrzać naprawdę imponujące przestrzenie. 

Do czego nagrzewnica elektryczna? 

Oprócz tego pamiętaj, aby nagrzewnicę elektryczną wybierać z myślą o jej przeznaczeniu. Tym samym może to być np.:

  • wspomniana nagrzewnica przemysłowa,

  • nagrzewnica warsztatowa,

  • nagrzewnica budowlana,

  • nagrzewnica elektryczna do domu.

Nagrzewnica do garażu – sprawdź rozwiązanie dla siebie

Garaż to już nie tylko miejsce, w którym parkujemy swój samochód, ale coraz częściej także mały warsztat albo dodatkowy magazyn. Założymy się, że także Ty spędzasz tu coraz więcej czasu! Nic dziwnego, że oczekujesz komfortowych warunków – w końcu skostniałe dłonie czy zmarźnięte stopy to nic przyjemnego! Tym, czego potrzebujesz, jest nagrzewnica elektryczna, a dokładniej nagrzewnica do garażu albo nagrzewnica warsztatowa. Zapoznaj się z naszym asortymentem nagrzewnic i zdecyduj, która z nich spełnia Twoje potrzeby. 

Wybierając nagrzewnicę elektryczną do garażu, kieruj się przede wszystkim kubaturą pomieszczenia, jaką masz do ogrzania. W przypadku standardowego garażu na jeden lub dwa samochody, dodatkowo takiego, w którym zaprojektowałeś mały warsztat albo zorganizowałeś strefę przechowywania, najpewniej sprawdzi się nagrzewnica elektryczna 3kw. Nagrzewnica 3kw skutecznie ogrzeje taki metraż, a ponadto nie będzie pobierała zbyt wiele energii elektrycznej. 

Nagrzewnica elektryczna domowa – pewnie, że tak! 

Nagrzewnica okazuje się również idealnym rozwiązaniem do domu. Ogrzewanie i dystrybuowanie ciepłego powietrza to jeden z najlepszych sposobów na to, aby błyskawicznie podnieść komfort cieplny w pomieszczeniu. Wystarczy, że nakierujesz urządzenie tam, gdzie aktualnie jest potrzebne i je włączysz. Gotowe, od razu robi się cieplej!

Nagrzewnice elektryczne to dobra metoda na doraźne, szybkie i skuteczne ogrzanie pomieszczeń. W Eldor24 możemy zaproponować Ci pomoc w dobrze optymalnego modelu na Twoje potrzeby!

Nagrzewnice elektryczne

W tej kategorii jest 26 produktów