Tunery DVB-T

Tunery DVB-T

Tuner DVB-T to pierwszy odbiornik sygnału po antenie. To z jego pomocą przesyłane są dane do urządzenia i wyświetlany obraz na ekranie telewizora. Nic więc dziwnego, że chcesz, aby jakość filmów, seriali, ale nawet reklam stała na wysokim poziomie. Potrzebujesz do tego jednak odpowiedniego tunera, my taki mamy. Chętnie oddamy go w Twoje ręce, sprawdź, co dokładnie przygotowaliśmy. Tunery DVB-T występują u nas w wielu wersjach. Różnią się przede wszystkim dodatkowymi funkcjami, wyglądem konstrukcji czy dołączonego pilota, ale także zakresem obsługiwanych systemów SD/HD.

Dostępne w naszej ofercie tunery DVB-T są w pełni kompatybilne ze standardowymi telewizjami cyfrowymi. Z ich pomocą będziesz miał dostęp do szeregu programów video i audio dostępnych w naszym kraju. Rozdzielczość ekranu zapewniona przez konkretne tunery to nawet 1080P, a więc Full HD. Obsługiwane formaty z kolei to na przykład AVI, JPEG czy MP3. Za sprawą naszych urządzeń masz możliwość zmiany propozycji video od 16:9 po 4:3 Full. To wielofunkcyjne urządzenia doskonale sprawdzające się w domowym zaciszu. 

Tunery znanych marek

Szukasz niedrogich, jednocześnie skutecznych tunerów DVB-T? W takim razie zachęcamy Cię do przejrzenia wszystkich dostępnych tutaj modeli. Stworzyli je producenci znani, jednocześnie chętnie wybierani przez wymagających. Co powiesz na produkcje marki Kruger&Matz lub Lechpol? To tylko przykłady, sprawdź pozostałych dostawców tunerów w naszym sklepie internetowym Eldor24. Mamy propozycje cyfrowe z wyświetlaczem, wieloma wejściami w tylnej części, między innymi USB 2.0, HDMI, SCART, COAXIAL czy RJ45.

Najważniejsze parametry tunerów DVB-T

Specyfikacja tunerów DVB-T różni się od siebie w zależności od tego, o jakim modelu piszemy. Dla przykładu jednak możemy stwierdzić, że większość naszych urządzeń zapewni rozdzielczość wideo na poziomie 1920x1080. To modele dekodujące audio MPEG-1 layer I/II, Dolby downmix 2 channel czy AAC LC i HE-AAC. Nasze urządzenia są w pełni kompatybilne z najnowszym standardem DVB-T2, oferują automatyczne i ręczne wyszukiwanie. Ich oprogramowania mogą zostać zaktualizowane z pomocą portu USB.

Tunery DVB-T

W tej kategorii jest 7 produktów