Gniazda instalacyjne

Każdy budynek potrzebuje dostępu do prądu, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne życie. Prawidłowo zaprojektowana instalacja powinna uwzględniać zapotrzebowanie elektryczne danego obiektu oraz jego przeznaczenie, aby doprowadzić źródło zasilania w odpowiednie miejsca. Na jej funkcjonalność mają także wpływ dodatkowe akcesoria takie jak gniazda elektryczne, które umożliwiają podłączenie sprzętów elektronicznych. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kontaktów, które różnią się parametrami technicznymi, przeznaczeniem oraz designem.

Gniazdka elektryczne – rodzaje

Prawidłowo wykonana instalacja powinna cechować się funkcjonalnym rozmieszczeniem kontaktów elektrycznych, aby umożliwić bezproblemowy dostęp do prądu. Równie istotny jest dobór odpowiednich akcesoriów, gdyż to one w dużej mierze odpowiadają za bezpieczeństwo i wygodę podczas korzystania z podłączonych sprzętów. Gniazdka elektryczne występują więc w wielu modelach, co pozwala dopasować je do schematu instalacji oraz indywidualnych potrzeb. W zależności od sposobu montażu oraz rodzaju konstrukcji, możemy Ci zaproponować gniazda elektryczne:

  • pojedyncze i podwójne,

  • z uziemieniem lub bez,

  • z dodatkowym zabezpieczeniem wejścia kontaktu,

  • natynkowe lub podtynkowe,

  • otwarte lub z klapką,

  • z wyłącznikiem.

W sprzedaży mamy też nowoczesne kontakty elektryczne Wi-Fi kompatybilne z aplikacjami do zdalnej kontroli sterowania funkcjami systemu smart dom.

Kontakty elektryczne dopasowane do wnętrza

Nasz asortyment obejmuje produktu najwyższej jakości, które umożliwiają bezpieczne i wygodne korzystanie z prądu. Gniazdka elektryczne oprócz podstawowej funkcji są także ważnym elementem wystroju, zwłaszcza w przypadku montażu w widocznym miejscu. Oferujemy szeroki wybór kontaktów elektrycznych w bogatej kolorystyce oraz atrakcyjnym designie. Możesz je dobrać do stylu aranżacji, aby zadbać o efekt estetyczny wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania z oferowanymi gniazdami elektrycznymi, wśród których znajdziesz zarówno klasyczne, białe modele, jak i kontakty w nietypowej kolorystyce.

Gniazda instalacyjne

W tej kategorii jest 103 produktów