Uchwyty do telewizorów

Uchwyty do telewizorów

Telewizor na szafce RTV lub komodzie to już rzadko spotykany widok. Najczęściej użytkownicy chcą, aby miejsce na blatach było wolne od sprzętu, a zagościły tam między innymi dekoracyjne dodatki. Nic dziwnego więc, że telewizory montuje się na ścianach. Potrzebny jest do tego jednak uchwyt o odpowiedniej stabilności, najlepiej regulowany i łatwy w montażu. Jeśli uważasz, że potrzebujesz właśnie jego, zachęcamy do sprawdzenia oferty, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Znajdziesz tutaj uchwyty do TV w wielu wydaniach. Różnią się kształtem, formą montażu, sposobem regulacji, ale przede wszystkim dostosowane są do telewizorów o różnej przekątnej.

Dostępne w naszym sklepie internetowym uchwyty do telewizorów występują w wielu wydaniach. Mamy więc nadzieję, że odszukanie tego jednego nie sprawi Ci kłopotów. Co ważne, to produkcje przygotowane przez znanych i cenionych na rynku dostawców. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, między innymi metalu. Znajdziesz u nas uchwyty do telewizorów o konstrukcji przypominającej literę H oraz X. Obydwie możliwości spełnią swoje podstawowe zadania. Sprawdź, co dokładnie mamy Ci do zaoferowania.

Uchwyty typu X i H – co wybierasz? 

Uchwyty ścienne do telewizorów występują między innymi w wersji przypominającej kształt X. Z ich pomocą telewizor może być obracany nawet o 180 stopni w lewą lub prawą stronę. Pozwala to dopasować kąt przechylenia do własnych potrzeb czy też możliwości. W ofercie naszego sklepu internetowego nie zabrakło jednak propozycji w kształcie litery H. W tym przypadku mamy do czynienia z możliwością zmiany kąta nachylenia w stronę użytkownika. To doskonały wybór, gdy telewizor ma zawisnąć wysoko na przykład blisko samego sufitu. 

Stabilny telewizor bez względu na przekątną ekranu

W asortymencie naszego sklepu czekają na Ciebie uchwyty naścienne do TV LED i LCD. Produkcje stworzone z myślą o urządzeniach różnej wielkości. Dlatego też z pomocą naszych uchwytów powiesisz ekrany mające zaledwie 13 cali, nie zabrakło jednak produkcji, gdzie maksymalna przekątna to nawet 65 cali. Oczywiście uchwyty mają regulację, dzięki czemu jeden model sprawdzi się przy telewizorach o różnej przekątnej ekranu.

Uchwyty do telewizorów

W tej kategorii jest 21 produktów