Liczniki energii elektrycznej (elektroniczne)

Korzystanie z urządzeń zasilanych energią elektryczną wiąże się z poborem prądu, za który trzeba się rozliczyć według określonych w umowie stawek. Wysokość rachunku zależy od zużycia, które mierzy się za pomocą liczników energii elektrycznych. Stanowią one obowiązkowy element instalacji montowany w gospodarstwach domowych, rolnych oraz przedsiębiorstwach. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne liczniki do prądu, które precyzyjnie odmierzają ilość jednostek rozliczeniowych.

Liczniki elektryczne – rodzaje

Poszczególne rodzaje liczników prądu różnią się od siebie parametrami oraz sposobem naliczania impulsów. Urządzenia powinny być dobrane pod kątem instalacji i uwzględniać jej specyfikację techniczną oraz schemat połączeniowy. Ogólny podział liczników energii elektrycznej rozróżnia je na modele jedno i dwufazowe, a także urządzenia do montażu wewnętrznego i zewnętrznego. Oprócz tego wśród liczników prądu można znaleźć standardowe konstrukcje lub nowoczesne sprzęty elektroniczne, które zapewniają precyzyjne pomiary i łatwy odczyt danych z wyświetlacza. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie rodzaje liczników elektrycznych, dzięki czemu masz możliwość wyboru rozwiązania, które sprawdzi się w przypadku posiadanej instalacji.

Liczniki energii elektrycznej – nowoczesne i funkcjonalne

Nasz asortyment obejmuje jedynie produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości. Oferujemy szeroki wybór liczników prądu, które posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Ponadto proponowane urządzenia wyróżniają się:

  • dokonywaniem precyzyjnych pomiarów,

  • łatwą konfiguracją i kalibracją,

  • prostym montażem,

  • niezawodnym działaniem,

  • solidnym wykonaniem.

W sprzedaży mamy zarówno regenerowane liczniki prądu w tradycyjnej wersji, jak i nowoczesne modele elektroniczne z czytelnym wyświetlaczem. Będą one kompatybilne z większością instalacji elektrycznych używanych w gospodarstwach domowych i przedsiębiorstwach.

Zapraszamy do zapoznania ze wszystkimi propozycjami liczników do prądu, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu!

Liczniki energii elektrycznej (elektroniczne)

W tej kategorii jest 4 produktów