Taśmy LED

Taśma LED na metry

Szukasz czegoś, co pozwoli Ci wykorzystać dekoracyjny potencjał diod LED? Mamy coś dla Ciebie! W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości taśmy LED na metry. Doskonale sprawdzają się one w różnych warunkach – zamontujesz je wewnątrz pomieszczeń, a także na zewnątrz. Wystarczy tylko zwrócić uwagę na ich parametry techniczne, kolor generowanego światła, a następnie dokonać wyboru.

Kolorowe taśmy LED na metry – do czego się przydadzą?

Produkty tego typu zazwyczaj pełnią funkcję dopełnienia głównego źródła światła, a także elementów dekoracyjnych. Bez trudu zamontujesz je w suficie podwieszanym, na listwach podłogowych, na meblach, a nawet na telewizorze. Pozwoli Ci to stworzyć miły dla oka efekt świetlny, który znacząco ożywi wnętrze.

Taśmy LED mogą również zwiększyć bezpieczeństwo domowników. W jaki sposób? Dzięki nim poszczególne elementy staną się lepiej widoczne w nocy – warto zamontować je na przykład na schodach lub przy furtce wejściowej. Dzięki nim nikt nie będzie musiał wędrować po ciemku!

Oferujemy taśmy nawinięte na specjalnej rolce. W łatwy sposób dostosujesz ich długość do własnych potrzeb – wystarczy, że utniesz taśmę w wybranym miejscu. Dzięki temu możesz wykorzystać ją na wiele sposobów w różnych miejscach!

Szerokie zastosowanie oferowanych produktów wynika również z tego, jak bardzo są one zróżnicowane. Znajdziesz u nas taśmy w wielu kolorach. Proponujemy między innymi taśmy LED niebieskie, czerwone i białe. Nie chcesz ograniczać się do jednego koloru? Nic nie szkodzi. W katalogu znajdziesz również taśmy LED RGB, które generują światło w różnych barwach. Obsługują przy tym wiele ciekawych efektów (na przykład miganie).

Podczas zakupu taśm, zwróć uwagę na ich poziom ochrony. Wskazuje on bowiem, gdzie mogą zostać zamontowane – czy przystosowane zostały wyłącznie do pracy wewnątrz pomieszczeń czy może także na zewnątrz. Wszystko za sprawą konstrukcji odpornej na wpływ typowych czynników zewnętrznych. Głównie wilgoci, zmiennych temperatur oraz promieniowania UV.

Taśmy LED

W tej kategorii jest 40 produktów