Unifony

Unifony

Unifon, czyli część domofonu montowana wewnątrz budynku umożliwia komunikację między domownikiem czy mieszkańcem a osobą na zewnątrz. Urządzenie to jest wręcz niezbędne do prowadzenia rozmów głosowych. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić je do naszej oferty. Znajdziesz w sklepie internetowym Eldor24 wiele modeli, z których jeden prawdopodobnie sprosta Twoim oczekiwaniom. Przygotowaliśmy duży wybór domofonów do mieszkania w bloku, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mają różne wymagania. Zachęcamy do przejrzenia między innymi unifonów cyfrowych oferujących wielofunkcyjność, między innymi podświetlane przyciski czy sygnalizację stanu aparatu. Chcemy podkreślić, że wszystkie produkcje z tej oferty zostały stworzone przez cenionych na rynku dostawców. To solidne, skuteczne urządzenia godne uwagi.

Cyfrowe i analogowe unifony do mieszkania

Wybierasz unifon do swojego mieszkania? Możesz postawić na przykład na model analogowy wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS odpornego na uszkodzenia mechaniczne. To produkt z zamknięciem aparatu na zatrzaski, ma cztery uchwyty do montażu na ścianie, dzięki czemu cały proces przebiegnie szybko i bezproblemowo. Oferuje regulację głośności, połączenia słuchawki z podstawą przez standardowy sznur telefoniczny, umożliwia także wyłączanie sygnału. Cyfrowe unifony do mieszkania mają dodatkowe przydatne funkcje, między innymi blokadę potwierdzenia użycia kodu zamka, podświetlane przyciski czy sygnalizację stanu aparatu, o czym już pisaliśmy. Mamy nadzieję, że jeden z modeli sprosta Twoim oczekiwaniom.

Producenci unifonów z naszej oferty

Potrzebujesz domofony cyfrowego do bloku? Może chcesz postawić na urządzenie analogowe? Bez względu na to, jakie wybierzesz, możesz liczyć na wysoką jakość wykonania i pełną skuteczność urządzenia. W naszym sklepie internetowym Eldor24 przygotowaliśmy sprzęt znanych marek, między innymi producenta Proel. Nie zabrakło urządzeń marki WEKTA. To chętnie wybierani, cieszący się dużym zaufaniem klientów dostawcy. Zachęcamy do wyboru jednego z unifonów dostępnych w naszym sklepie. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Unifony

W tej kategorii jest 3 produktów