Zaciski i złącza odgromowe

Zaciski i złącza odgromowe

Zaciski i złącza odgromowe to bez dwóch zdań nieodłączne elementy każdej instalacji odgromowej. W sposób skuteczny przytwierdzą wszelkie części do dachu czy też elewacji. Dlatego też zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych w tej kategorii propozycji. To stworzone z najwyższej jakości materiałów zaciski odgromowe między innymi w wersji rynnowej. Nie brak jednak produkcji krzyżowych, które doskonale sprawdzą się na elewacjach budynków. Złącza różnią się od siebie wielkością oraz kształtem, zawsze jednak są to najwyższej klasy produkcje przygotowane przez znanych dostawców. Mamy ponadto zaciski dwustronne przebijające izolację, czy też zaciski szynowe, niezastąpione w połączeniu z szyną miedzianą. To jednak tylko przykłady tego, co możesz u nas znaleźć, sprawdź pozostałe dostępne złącza uniwersalne odgromowe, zaciski niezbędne do montażu instalacji czy też uchwyty, których również nie może zabraknąć.

Uchwyty odgromowe

Złącze krzyżowe odgromowe, wersje kontrolne czy uniwersalne to nie wszystko, co u nas znajdziesz. Zachęcamy do przejrzenia uchwytów odgromowych, które służą do mocowania zwodów w postaci drutu fi6-fi8 do konstrukcji prętowej. Co ważne, mogą zagościć na prętach gładkich oraz zbrojeniowych za pomocą kabłąka gwintowanego. Nasza oferta obejmuje uchwyty w różnych wymiarach, co z pewnością ucieszy Cię, jeśli szukasz kompletnego zestawu uchwytów odgromowych do kompleksowego montażu instalacji. 

Zapewniamy rozwiązania znanych na rynku producentów, którzy dołożyli wszelkich starań do ich produkcji. Stąd w asortymencie między innymi produkty marki AN-KOM jednego z najchętniej wybieranych dostawców. Nasz asortyment opiera się również na grotach do uziomu składanego czy haków płytkowych, ściennych, kupisz tutaj złączki do uziomu miedziowego czy zaciski PEN na szynę. Jak widzisz, możliwości jest naprawdę wiele, zachęcamy do przejrzenia wszystkich, a następnie do wyboru konkretnego produktu. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

Zaciski i złącza odgromowe

W tej kategorii jest 28 produktów