Wideodomofony

Wideodomofony

Wideodomofony goszczą w domach i mieszkaniach coraz częściej. Ta nowa generacja domofonów sprawdza się świetnie z jednego podstawowego powodu. Osoba wewnątrz dokładnie widzi, kto stoi po drugiej stronie i czego chce. Zwiększa to oczywiście bezpieczeństwo domowników, a także ułatwia komunikację między dwoma stronami. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilka modeli domofonów z kamerą. To produkcje wysokiej jakości, przede wszystkim wyposażone w dotykowy, kolorowy ekran, który dokładnie przedstawia to, co dzieje się na zewnątrz. Przygotowaliśmy propozycje znanych na rynku producentów. Możesz liczyć na ich wysoką jakość wykonania, trwałość i przede wszystkim skuteczność działania. Postaw na wideodomofon z funkcją otwierania bramy i furtki, jeśli szukasz jeszcze nowszych, ciekawszych modeli.

Wideodomofony z funkcją nagrywania

Domofon z kamerą do furtki to bardzo ciekawe rozwiązanie, które może na przykład ją otwierać według Twojego uznania. Zachęcamy do stawiania na takie propozycje. Co więcej, coraz więcej producentów decyduje się na wbudowanie wyświetlacza dotykowego do swoich urządzeń, gdzie płynnej regulacji ulegną na przykład jasność obrazu czy głośność rozmowy i dzwonka. Spersonalizowanie ustawień pod swoje wymagania będzie banalnie proste. Zachęcamy do wyboru modeli z kilkoma rodzajami dźwięku do wyboru. Wybierz także produkt, który może być rozbudowany od dodatkowy panel zewnętrzny, dodatkowy monitor czy wideo unifon. Ciekawą propozycją będzie na wideodomofon do domu jednorodzinnego z funkcją nagrywania obrazu. Ostateczna decyzja należy oczywiście do Ciebie.

Producenci wideodomofonów

W naszym sklepie internetowym na tę chwilę znajdziesz urządzenia marki Orno Polska. To jeden z liderów na rodzimym rynku. Współpracujemy z nią od wielu lat, darzymy zaufaniem, tak jak i liczni klienci, którzy zdecydowali się skorzystać z wideodomofonów tego producenta. Firma istnieje na rynku od 1990 roku, ma wieloletnie doświadczenie w branży, certyfikaty dla każdego produktu potwierdzające jego jakość wykonania, a także liczne modele do wyboru. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich w naszym sklepie.

Wideodomofony

W tej kategorii jest 1 produkt
  • Zestaw wideodomofonowy bezsłuchawkowy, kolor 7cali pin hole, pamięć, biały, ARCUS MEMO OR-VID-JS-1040/W
    546,60 zł W magazynie
    Wideodomofon zestaw bezsłuchawkowy z pamięcią ARCUS MEMO biały

    Płynna regulacja parametrów dotykowego wyświetlacza (jasności obrazu oraz głośności rozmowy i dzwonka) pozwala na szerokie możliwości personalizacji urządzenia. Użytkownik do wyboru posiada aż 9 dźwięków dzwonka!

    Producent:
    Kod produktu:

    OR-VID-JS-1040/W

    Pokaż dane techniczne
    Ean:

    5901752484948

    Sposób montażu:

    Montaż natynkowy

    Kolor:

    Biały

    Szerokość [mm]:

    240

    Wysokość [mm]:

    114

    Głębokość [mm]:

    12

    Regulacja głośności:

    Tak

    Przycisk otwierania drzwi / włączania światła:

    Tak

    System wizyjny:

    Kolorowy PAL

    Ochrona przed podsłuchem:

    Nie

    Łączność wewnętrzna:

    Nie

    Automatyczne otwieranie drzwi:

    Nie

    Rozróżnianie sygnału wywołania:

    Nie

    Funkcje przełączania:

    Nie

    Urządzenie głośnomówiące bezsłuchawkowe:

    Tak

    Odrzucanie połączeń:

    Nie

    Przekątna ekranu [mm]:

    177.8000

    Kategoria:

    Wideodomofony

    Dostępność: W magazynie
    546,60 zł brutto