Filtruj według

więcej... mniej
Producenci
Cena
22 163
Filtr
Szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe

Szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe

Jeśli chcesz, aby w Twoje ręce trafiła najwyższej jakości szyna łączeniowa, koniecznie zwróć uwagę na ofertę prowadzonego przez nas sklepu internetowego Eldor24. W jego asortymencie dostępne są funkcjonalne modele różniące się między sobą poszczególnymi parametrami technicznymi. Sprzedawane tutaj modele doskonale sprawdzają się jako elementy służące do scalania różnych przewodów elektrycznych. Profesjonalna nazwa tego typu produktów brzmi: szynoprzewody. Szyna łączeniowa skutecznie przewodzi prąd elektryczny. Dzięki temu doskonale nadaje się do zasilania urządzeń – zarówno tych jednofazowych, jak i trójfazowych. Trzeba jednak pamiętać o doborze właściwego modelu – albo jednotorowego, albo trójtorowego. Artykuły te wyróżniają się łatwością montażu. Do ich prawidłowego zainstalowania w wybranym miejscu nie potrzebujesz pomocy specjalisty. Z zadaniem tym doskonale poradzisz sobie samodzielnie, nawet wówczas, gdy do tej pory nie miałeś jeszcze do czynienia z szynami łączeniowymi.

Szyny łączeniowe – różne rodzaje

Szyny łączeniowe z reguły różnią się między sobą długością oraz liczbą zawartych modułów. Izolowane szyny jednofazowe i trójfazowe wykorzystuje się zazwyczaj przy łączeniu jednoimiennych biegunów osprzętu modułowego. Z kolei szyny prądowe do łączenia bezpieczników umożliwiają sprawną budowę stabilnych instalacji elektrycznych zarówno w domu czy w mieszkaniu prywatnym, jak i zakładzie pracy. Widełkowata szyna łączeniowa umożliwia łatwe łączenie bezpieczników sieci w trzech fazach. Zastosowanie tego typu narzędzi sprawia, że sieć elektryczna przez długi czas pracuje bez zarzutu. Nie trzeba przy tym obawiać się przepięć prądu albo innych awarii obwodu. 

Szyna łączeniowa pozwala na łatwe rozbudowywanie i modyfikowanie sieci elektrycznych. Tego typu produkty są bardzo poręczne dzięki kompaktowym wymiarom oraz podłużnemu kształtowi. Jej parametry techniczne możesz z łatwością dopasować do specyficznych wymogów miejsca montażu.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!

Szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe

W tej kategorii jest 5 produktów