Filtruj według

Napięcie (V)
więcej... mniej
Pojemność (Ah)
więcej... mniej
Waga (kg)
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Wysokość (mm)
więcej... mniej
Średnica (mm)
więcej... mniej
Szerokość (mm)
więcej... mniej
Filtr
Baterie i akumulatory

Baterie i akumulatory

Baterie i akumulatory to niezbędne źródła energii w każdym urządzeniu pracującym za sprawą tych ogniw. Dlatego też przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym Eldor24 całą kategorię baterii różnego rodzaju od znanych i cenionych na rynku dostawców. Skupiliśmy się na dywersyfikacji asortymentu, bo wiemy, że sprostamy wtedy oczekiwaniom większej liczby odbiorców. W naszych szeregach znajdziesz tradycyjne baterie alkaliczne, jak i akumulatory ołowiowe oraz żelowe. Sprawdź pozostałe dostępne w tej kategorii produkcje, których nie może zabraknąć w wielu urządzeniach codziennego i specjalistycznego użytku.

Zachęcamy do zakupu baterii i akumulatorów z tej kategorii. Nie zabrakło mocno zróżnicowanych modeli ogniw, które trafią zarówno do urządzeń domowych, jak i przemysłowych. Świetnym tego przykładem będzie akumulator marki BAT zgodny z międzynarodowymi normami jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. W naszej ofercie znajdziesz także produkcje firmy Euro tech, również sprawdzające się w branży przemysłowej.

Wybierz rodzaj baterii, jaki potrzebujesz

Mamy do Twojej dyspozycji baterie alkaliczne między innymi LR44, LR61 czy LR27. Popularne, wykorzystywane w pilotach, zegarkach, ale również lampach roboczych. Oczywiście to tylko przykłady modeli baterii, jakie mamy w ofercie, każda z nich została stworzona przez znaną markę, a do jej produkcji użyto najwyższej jakości materiałów. Skupiliśmy się na wprowadzeniu do oferty większych i mniejszych akumulatorów o mocy 6 czy 12 V. Kupisz u nas także baterie litowe, CR1620 i CR2450. Oczywiście wszystkie wymienione to wciąż jedynie kropla w morzu całej oferty!

Znani producenci baterii i akumulatorów w jednym miejscu

Zapewniamy baterie i akumulatory znanych, cenionych na rynku producentów, między innymi firmy BAT, Blow czy Energizer. Nie zabrakło także rozwiązań Lechpol i Prolech oraz jednej z najchętniej wybieranych, docenianych przez klientów indywidualnych i profesjonalistów firmy VARTA. Jakie produkcje wybierzesz tym razem? Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy.

Baterie i akumulatory

W tej kategorii jest 74 produktów