Baterie i akumulatory

Baterie i akumulatory

Baterie i akumulatory to niezbędne źródła energii w każdym urządzeniu pracującym za sprawą tych ogniw. Dlatego też przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym Eldor24 całą kategorię baterii różnego rodzaju od znanych i cenionych na rynku dostawców. Skupiliśmy się na dywersyfikacji asortymentu, bo wiemy, że sprostamy wtedy oczekiwaniom większej liczby odbiorców. W naszych szeregach znajdziesz tradycyjne baterie alkaliczne, jak i akumulatory ołowiowe oraz żelowe. Sprawdź pozostałe dostępne w tej kategorii produkcje, których nie może zabraknąć w wielu urządzeniach codziennego i specjalistycznego użytku.

Zachęcamy do zakupu baterii i akumulatorów z tej kategorii. Nie zabrakło mocno zróżnicowanych modeli ogniw, które trafią zarówno do urządzeń domowych, jak i przemysłowych. Świetnym tego przykładem będzie akumulator marki BAT zgodny z międzynarodowymi normami jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. W naszej ofercie znajdziesz także produkcje firmy Euro tech, również sprawdzające się w branży przemysłowej.

Wybierz rodzaj baterii, jaki potrzebujesz

Mamy do Twojej dyspozycji baterie alkaliczne między innymi LR44, LR61 czy LR27. Popularne, wykorzystywane w pilotach, zegarkach, ale również lampach roboczych. Oczywiście to tylko przykłady modeli baterii, jakie mamy w ofercie, każda z nich została stworzona przez znaną markę, a do jej produkcji użyto najwyższej jakości materiałów. Skupiliśmy się na wprowadzeniu do oferty większych i mniejszych akumulatorów o mocy 6 czy 12 V. Kupisz u nas także baterie litowe, CR1620 i CR2450. Oczywiście wszystkie wymienione to wciąż jedynie kropla w morzu całej oferty!

Znani producenci baterii i akumulatorów w jednym miejscu

Zapewniamy baterie i akumulatory znanych, cenionych na rynku producentów, między innymi firmy BAT, Blow czy Energizer. Nie zabrakło także rozwiązań Lechpol i Prolech oraz jednej z najchętniej wybieranych, docenianych przez klientów indywidualnych i profesjonalistów firmy VARTA. Jakie produkcje wybierzesz tym razem? Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy.

Baterie i akumulatory

W tej kategorii jest 65 produktów