Przewody jednożyłowe

Przewody jednożyłowe o szerokim zastosowaniu

Oferujemy wysokiej jakości kable jednożyłowe, które używane są do instalacji wielu urządzeń. Doskonale sprawdzają się między innymi w szafach sterowniczych, sprzętach spawalniczych, a także wiązkach kablowych. Szerokie zastosowanie sprawia, że warto zwrócić dokładną uwagę na specyfikę poszczególnych produktów.

W naszym katalogu znajdziesz kable jednożyłowe zróżnicowane pod względem parametrów technicznych. Dzięki temu z łatwością dobierzesz przewody, które sprawdzą się w konkretnych instalacjach. Bez względu na poziom ich rozbudowania, jak również specyfikę podłączanych w nich urządzeń.

Przewody elektryczne jednożyłowe – jak wybrać?

Kable dostępne w ofercie różnią się między innymi kolorami. Dlaczego? Głównie po to, aby łatwo można było je rozpoznać. Wykorzystasz je więc do podłączenia różnych sprzętów, bez obawy o chaos w instalacji, który utrudniłby przeprowadzanie modyfikacji czy też rozmaitych napraw.

Kolor to oczywiście nie wszystko. Przewody jednożyłowe powinny być dobierane także na podstawie innych parametrów technicznych. Bardzo ważny okaże się znamionowy przekrój żył, który dobiera się w zależności od specyfiki konkretnych urządzeń. Nie bez znaczenia jest także zakres obsługiwanego napięcia znamionowego (w specyfikacjach podawane są zarówno wartości minimalne, jak i maksymalne), klasa żyły oraz materiały użyte w produkcji żyły i powłoki zewnętrznej. Do tego dochodzi także minimalna oraz maksymalna temperatura, w jakiej działać może przewód.

Proponowane przez nas kable jednożyłowe przystosowane zostały do układania ich w rurkach instalacyjnych. Dobrze nadają się do stale zabezpieczonych połączeń wewnątrz urządzeń, a także opraw oświetleniowych. Wysoka jakość wykonania sprawia, że proponowane przewody elektryczne zapewniają stabilne połączenie w różnych warunkach. Wykazują wysoką wytrzymałość mechaniczną, jak również odporność na wpływ czynników zewnętrznych. Serdecznie zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z ofertą i składania zamówień.

Przewody jednożyłowe

W tej kategorii jest 105 produktów