Wyposażenie dodatkowe do opraw

Wyposażenie dodatkowe do opraw 

Oprawy oświetleniowe to nie tylko to, co widać gołym okiem, gdy włączysz światło. Nad ich wydajną, prawidłową pracą czuwa dodatkowe wyposażenie, którego niejednokrotnie nie zauważysz. Nie mogliśmy więc przejść obok tego obojętnie, wprowadziliśmy do oferty osprzęt do opraw. Możesz go potrzebować podczas napraw czy modernizacji oświetlenia. Chcemy zaznaczyć, że są to produkty znanych i cenionych na rynku producentów, z którymi współpracujemy od lat.

Oferta sklepu Eldor24 w przypadku wyposażenia dodatkowego do opraw to przede wszystkim różnorodność wyboru. Znajdziesz u nas między innymi zasilacze hermetyczne, bez których oprawy nie mogłyby pracować. Chcemy jednak podkreślić, że pomyśleliśmy o elektrykach, którzy dokonują napraw czy modernizacji, wprowadziliśmy do oferty najmniejsze elementy, takie jak zaślepki czy uchwyty VLM do świetlówek.

Klosze do opraw – co możesz wybrać?

Zapewniamy klosze do opraw, niezbędne, gdy konieczna jest wymiana tych starych lub zniszczonych. Przygotowaliśmy klosze o zmiennych wymiarach i różnych parametrach jakościowych. Dzięki temu z łatwością dobierzesz wersję dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. To jednak nie wszystko, chcemy zaznaczyć, że nasze klosze można w prosty i szybki sposób zamontować. Wszystko za sprawą zastosowania zaczepów, najczęściej jest ich cztery. Produkty przygotowała znana na rynku elektrycznym firma Farel.

Jakie jeszcze akcesoria znajdziesz w ofercie?

Wyposażenie dodatkowe do opraw to nie tylko klosze, ale również przesłony mleczne o zróżnicowanej długości. Ponadto boczki opraw rastrowych dostosowane do oświetlenia o konkretnej mocy. Nasza oferta obejmuje także rastery do VEGA, profile LED anodowane, plafoniery, zaślepki do profili czy też zasilacze hermetyczne IP67. Produkty te wytrzymają kontakt z wodą, będą odporne na kurz i inne zanieczyszczenia. Przygotowaliśmy także statywy na dwa reflektory, idealne do pracy, ramki do panelu LED w wersji natynkowej i wiele więcej. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś, czego aktualnie szukasz.

Wyposażenie dodatkowe do opraw

W tej kategorii jest 11 produktów