Oprawy hermetyczne

Oprawy hermetyczne występują w naszym sklepie w wielu wydaniach. To specjalistyczne rozwiązania, mające na celu zapewnić oświetlenie w trudnych warunkach. Są wykonane ze szczególnie trwałych materiałów, niestraszne im niskie lub nienaturalnie wysokie temperatury. Każdy model dostępny w tej kategorii ma wysoki poziom bezpieczeństwa wyrażony w stopniach ochrony IP. Oprawy hermetyczne będą pracować bez zarzutu przy dużej wilgotności, zapyleniu itd. To oświetlenie techniczne, montowane w miejscach wymagających zastosowania tego typu rozwiązań. W naszym sklepie czekają na Ciebie modele zasilane tradycyjnymi świetlówkami, ale także energooszczędnymi lampami LED. Oferujemy produkcje o zróżnicowanych wymiarach, między innymi zmiennych długościach. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości i złożenia zamówienia.

Zastosowanie opraw hermetycznych

Zastosowanie opraw hermetycznych-pyłoszczelnych jest wbrew pozorom bardzo szerokie. Przede wszystkim mogą stanowić główne oświetlenie warsztatów samochodowych czy zakładów przemysłowych. To tam najczęściej powietrze jest stosunkowo mocno zanieczyszczone, a ewentualne drobinki kurzu i innych nieczystości pojawiają się na oprawach oświetleniowych. Chcemy jednak zaznaczyć, że to nie jedyne możliwości zastosowań produktów z tej kategorii. Chętnie sięgają po nie właściciele magazynów i hal produkcyjnych. Proponowane przez nas wersje sprawdzą się także w kotłowniach i piwnicach. 

Oprawy hermetyczne – informacje montażowe

Lampy hermetyczne montuje się w sufitach na wysokości maksymalnie 5 metrów. Jeżeli sufit położony jest wyżej, konieczne jest wyposażenie opraw w wąskostrumieniowe odbłyśniki. Proponowane przez nas modele zostały przygotowane do montażu świetlówek, ale i lamp LED. Mają uchwyty oraz dławnice w komplecie, można je więc szybko i skutecznie zainstalować. Oczywiście każdy model ma wymienne źródło światła, poszczególnie egzemplarze oferują regulację kierunku świecenia. Polecamy jeden z kilkunastu dostępnych modeli opraw hermetycznych, odszukaj model, którego potrzebujesz.

Oprawy hermetyczne

W tej kategorii jest 21 produktów