Łączniki wielobiegunowe

Łączniki wielobiegunowe o szerokim zastosowaniu

Wszędzie tam, gdzie konieczne jest sterowanie więcej niż jednym mechanizmem, potrzebne są odpowiedniej jakości łączniki wielobiegunowe. Znajdują one zastosowanie między innymi podczas zarządzania oświetleniem (na przykład lampą z kilkoma żarówkami), żaluzjami, roletami, ściemniaczami czy też wentylacją. Ich właściwy dobór zdecydowanie ułatwia sterowanie konkretnymi instalacjami, dlatego warto zwrócić uwagę na ich specyfikację techniczną.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz łączniki wielobiegunowe zróżnicowane pod wieloma względami. To zaś oznacza, że zakupić możesz produkty do różnych pomieszczeń i zadań. Bez względu na to, jakim dokładnie urządzeniem końcowym mają sterować.

Łącznik wielobiegunowy – jaki wybrać?

Kwestią absolutnie najważniejszą w przypadku tego typu łączników będzie liczba biegunów. Oferujemy modele pojedyncze, podwójne, a także potrójne. Z tego powodu sprawdzą się one nie tylko w budynkach mieszkaniowych, ale też w biurach, warsztatach czy halach produkcyjnych. W zależności od modelu łącznika, za sterowanie każdym biegunem może odpowiadać osobny przycisk bądź też tylko jeden.

Przed wyborem konkretnego produktu, zwróć uwagę również na takie kwestie jak sposób mocowania, obsługiwane napięcie znamionowe, prąd łączeniowy do świetlówek czy też liczba dźwigni. Istotny będzie także stopień ochrony, który wskazuje, w jakich dokładnie warunkach łącznik może pracować. Czy został przystosowany wyłącznie do montażu wewnątrz pomieszczeń czy także na zewnątrz.

Podczas przygotowywania oferty produktowej pamiętaliśmy także o zróżnicowaniu kolorystycznym. Wszystko po to, aby możliwy stał się dobór łącznika do wnętrz utrzymanych w różnych stylach aranżacyjnych.

Bez względu na model zakupionego przez Ciebie łącznika wielobiegunowego, zawsze możesz liczyć na wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na wpływ czynników zewnętrznych. Wszystko za sprawą użytych materiałów, które doskonale radzą sobie z różną, nawet wysoką, intensywnością użycia.

Łączniki wielobiegunowe

W tej kategorii jest 5 produktów