Oprawy do oświetlenia placów budowy

Dobrze oświetlony plac budowy pozwala pracownikom wykonywać swoje zadania nawet po zmroku, jeśli jest to konieczne. Taka sytuacja najczęściej występuje zimą, gdy słońce zachodzi bardzo wcześnie. Oprawy do oświetlenia placów budowy mają więc trudne zadanie, muszą zastąpić promienie słoneczne na tyle, aby budowlańcy mogli bez problemów pracować. Dlatego też przygotowaliśmy w tej kategorii tylko i wyłącznie najwyższej jakości modele, które zapewnią światło mocne bez najmniejszych przerw. Lampy są również bardzo trwałe, chcemy, abyś mógł z nich korzystać w każdych warunkach atmosferycznych. Znajdziesz tutaj modele o zmiennych parametrach jakościowych, różnym natężeniu i barwie światła, a także o innej mocy. Sprawdź, co dokładnie czeka na Ciebie w tej kategorii.

Akcesoria do oświetlenia na budowę

Oświetlenie placu budowy potrzebuje czasem dodatkowych akcesoriów, które sprawią, że na przykład oprawa naświetleniowa będzie stabilniejsza. Stąd w naszej ofercie między innymi statywy na dwie lampy do oświetlenia budowy. To jednak nie wszystko, zachęcamy do przejrzenia modeli przenośnych, naświetlacze te pracują za sprawą akumulatora, mają dodatkowy szkielet, który został wyposażony w uchwyt, jak i nogi stabilizujące. W tej kategorii czekają na Ciebie również złącza izolacyjne bezpiecznikowe. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś, czego aktualnie potrzebujesz, zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości.

Naświetlacze z czujnikami ruchu o różnej mocy

Oprawy do oświetlenia placów budowy występują u nas w wersji z czujnikiem. O ile takie rozwiązanie nie sprawdzi się na przykład do oświetlania tynkowanych ścian, bo co jakiś czas mogłoby gasnąć, o tyle w korytarzach, czy przy szatniach pracowników już tak. Przygotowaliśmy naświetlacze o różnej mocy, są to zawsze produkty pracujące za sprawą diod LED. Oferują więc jasne, przyjemne dla oka światło, a także mają bardzo długą żywotność. Sprawdź wszystkie dostępne możliwości, a następnie złóż zamówienie, jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Oprawy do oświetlenia placów budowy

W tej kategorii nie ma produktów.