Zaciskarki

Złącza do paneli fotowoltaicznych

Złącza do paneli fotowoltaicznych to kolejne produkcje przygotowane przez nasz sklep dla wszystkich monterów i serwisantów fotowoltaiki. Stworzyliśmy ofertę, w której nie brak jakościowych wyrobów znanej marki VCX. To jeden z liderów na rynku zabezpieczeń do paneli fotowoltaicznych i wkładów solarnych, a także samych urządzeń instalacji. Nasze złącza występują w kilku rodzajach, przede wszystkim to konektory męskie i żeńskie, ale również wersje do rozdzielnic. Czego aktualnie potrzebujesz?

Chcemy zaznaczyć, że w naszych szeregach znajdziesz złącza do fotowoltaiki wykonane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych odpornych na działanie wysokich i niskich temperatur. Przygotowaliśmy modele, którym niestraszny deszcz, kurz i inne drobne zanieczyszczenia. Złącza do paneli fotowoltaicznych występują w kilku rodzajach, biorąc pod uwagę przekrój przewodów, ale i napięcie testowe. Wszystko to sprawia, że wybór powinien być łatwy, szybki i przyjemny.

Konektory i złącza do rozdzielni

W naszym sklepie internetowym Eldor24 czekają na Ciebie konektory i złącza do rozdzielni. Produkcje w wydaniu męskim i żeńskim, do łączenia modułów fotowoltaicznych. Prąd znamionowy aktualnie dostępnych modeli wynosi 32 A. Przekrój przewodów może wynosić od 2,5 do 4 mm, a napięcie znamionowe nie powinno przekraczać 1000 V prądu stałego. Podczas testów będzie ono wynosić 6000 V. Temperatura pracy złączy do paneli fotowoltaicznych to zakres od -40 do +90 stopni Celsjusza. Prezentowane produkcje mają stopień ochrony IP67.

Oferta akcesoriów do rozdzielnic PV

Stworzyliśmy ofertę, w której nie brak innych akcesoriów do rozdzielnic fotowoltaicznych. Również obudowy PV będą pracować bez zarzutu z naszymi produktami. Oprócz złączy do paneli fotowoltaicznych zachęcamy do zakupu zaciskarek, wkładek bezpieczników czy podstaw bezpieczników. Mamy również ochronniki przepięć, wszystko, co niezbędne do prawidłowej, ale przede wszystkim bezpiecznej pracy fotowoltaiki. Zachęcamy do przejrzenia dostępnych w tej i innych kategoriach produkcji. W razie pytań skontaktuj się z nami.

Zaciskarki

W tej kategorii jest 1 produkt