Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Trzonek
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Barwa
więcej... mniej
Filtr
Świetlówki

Świetlówki

Świetlówki to jedne z najczęściej stosowanych źródeł światła w dzisiejszych czasach. Ich zastosowaniom wręcz nie ma końca. Zawdzięczają to kształtom, gdy mowa o modelach liniowych, ale również wydajności, mocy i bezproblemowej pracy w trudnych warunkach. Lampa świetlówka LED to doskonały wybór do wielu pomieszczeń przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych, ale również biurowych. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty naszego sklepu internetowego tego typu produkty. Kupisz tutaj świetlówki o różnych parametrach technicznych. Co za tym idzie, dopasujesz model do własnych potrzeb, oczekiwań i wymagań producentów opraw. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich lamp świetlówek LED w rozsądnych cenach. Mamy nadzieję, że znajdziesz produkt, jakiego aktualnie szukasz. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Świetlówki w wersji kompaktowej

Słysząc świetlówka, wiele osób ma na myśli wersje liniowe i słusznie. To najpopularniejszy rodzaj tych chętnie stosowanych źródeł światła. W naszym sklepie internetowym kupisz jednak również modele kompaktowe, wyróżnia je kształt i gabaryty. Mogą być stosowane nawet w domowym zaciszu w lampach z większymi kloszami. Najważniejsza zaleta świetlówek kompaktowych? Tak jak w przypadku większych modeli, trwałość. Nie można zapomnieć o zmiennej mocy, bo w naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie wersje zróżnicowane pod tym kątem. Rodzaj bańki i gwintu także jest różny, możesz więc postawić na model, jakiego szukasz.

Najważniejsze parametry świetlówek liniowych

Lampa świetlówka w najpopularniejszej wersji to oczywiście model liniowy. W naszym sklepie kupisz modele o zmiennej długości na przykład 120 centymetrów. Głównymi parametrami tych źródeł światła jest kolor oprawy, materiał wykonania, ale także barwa światła. Nie można zapomnieć o gwincie, poborze mocy czy napięciu zasilania. Strumień świetlny, rodzaj zasilania (jednostronne/dwustronne) czy też współczynnik oddawania barw i kąt świecenia to kolejne ważne aspekty. Wybierz model świetlówki LED 120 cm lub innej dostosowany do Twoich potrzeb.

Świetlówki

W tej kategorii jest 24 produktów