Filtruj według

Producenci
Trzonek
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Napięcie
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Barwa światła[K]
więcej... mniej
Filtr
Żarówki LED

Energooszczędne żarówki LED

Od pewnego czasu żarówki LED stały się podstawowymi produktami oświetleniowymi, wykorzystywanymi zarówno w domach, jak i biurach, sklepach, budynkach przemysłowych i w wielu innych. Wynika to przede wszystkim z ich długiej żywotności, energooszczędności, a także minimalnego wpływ na środowisko naturalne. Szybko po pojawieniu się na rynku, stały się pewnym standardem, bez którego nie można przejść obojętnie. W naszym sklepie znajdziesz żarówki przystosowane do każdego sposobu użycia – bez względu na specyfikę miejsca, w którym mają zostać zamontowane.

Parametry żarówek LED

Nasze produkty bardzo dobrze sprawdzają się jako oświetlenie główne w domach i mieszkaniach, a także dekoracyjne bądź dodatkowe. Skutecznie oświetlają blaty kuchenne, stoły jadalniane czy też łóżka w sypialni. Żarówki LED pozwalają również firmom znacznie obniżyć wydatki na energię elektryczną. Nie tylko w biurach, ale wszędzie tam, gdzie potrzebne jest nowoczesne oświetlenie dla dużych grup ludzi.

 

Uniwersalność żarówek LED wynika także z faktu, iż występują one w wielu wersjach. W naszym sklepie znajdziesz je wszystkie. Oferujemy produkty zróżnicowane między innymi pod względem rodzaju i wielkości trzonka. Szukasz żarówki LED E27 lub E14? A może potrzebujesz modelu z trzonkiem G4, G9 lub GU10? W katalogu dostępne są właśnie takie produkty, dlatego nie musisz obawiać się, że wyjdziesz z niczym.

 

To oczywiście nie koniec. Uwagę należy zwrócić także na poszczególne parametry techniczne, od których zależy sprawność i sposób działania żarówek LED. Biorąc pod uwagę kwestie typowo użytkowe, sprawdzić warto przede wszystkim moc strumienia świetlnego podanego w lumenach. Im jest on większy, tym więcej światła generuje żarówka. Do tego dochodzi również temperatura barwowa określająca, czy światło jest ciepłe, neutralne czy zimne, jak również kąt rozsyłu światła.

 

Tego typu parametry zdecydowanie ułatwią Ci ostateczny wybór. Co ważne, w naszym sklepie znajdziesz produkty o różnych kształtach. Będą to między innymi żarówki świeczki, modele okrągłe, a także oprawy montowane w sufitach podwieszanych.

Żarówki LED

W tej kategorii jest 280 produktów