Filtruj według

Liczba modułów
więcej... mniej
Prąd znamionowy (A)
więcej... mniej
Liczba styków
więcej... mniej
Filtr
Rozłączniki i przełączniki

Rozłączniki i przełączniki

W ofercie prowadzonego przez nas sklepu internetowego Eldor24 znajdziesz najwyższej jakości rozłączniki w bardzo atrakcyjnej cenie. Dostępne tutaj modele wyróżniają się niezawodnością oraz wydajnością działania. Markowy rozłącznik odznacza się na ogół solidną konstrukcją modułową. Dzięki temu nadaje się on do wykorzystywania w rozmaitych warunkach atmosferycznych. Nie ma znaczenia, w jakiej pozycji – pionowej czy poziomej – zamontujesz dany produkt. Niezależnie od okoliczności należycie spełni on swoje zadanie. Sam decydujesz, jaki rozłącznik chcesz nabyć. W naszym sklepie bez trudu kupisz zarówno modele ręczne, jak i elektryczne. Zastanów się, który z nich będzie lepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Wysokiej jakości rozłączniki na wyciągnięcie ręki

Asortyment Eldor24 na bieżąco uzupełniamy o różnego rodzaju rozłączniki i przełączniki stosowane głównie w izolacjach powietrznych oraz gazowych. Produkty te mogą z powodzeniem pracować w rozmaitych temperaturach, gwarantując wspomnianym izolacjom doskonałą ochronę przed różnego rodzaju przeciążeniami oraz zwarciami. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji można nabyć sam rozłącznik albo model rozprowadzany w zestawie z bezpiecznikami służącymi ograniczaniu prądu zwarciowego. Większość tego typu artykułów wyróżnia się poręcznymi, kompaktowymi rozmiarami. To sprawia, że nadają się one zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Modele te świetnie sprawdzają się w aplikacjach wymagających różnorodnych operacji łączeniowych. Doskonale współpracują one z automatyką sieciową, efektywnie zabezpieczając transformatory dystrybucyjne przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz awariami.

Rozłączniki – wybierz najlepszy model dla siebie

Nie wiesz, jaki rozłącznik najlepiej spełni Twoje oczekiwania? Koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami. Z przyjemnością odpowiedzą Ci one na każde zadane im pytanie dotyczące dostępnego w Eldor24 asortymentu. Dzięki temu nie będziesz miał większego problemu z podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej.

Rozłączniki i przełączniki

W tej kategorii jest 17 produktów