Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Ilość gniazd
więcej... mniej
Stopień ochrony (IP)
więcej... mniej
Napięcie (V)
więcej... mniej
Natężenie (A)
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Filtr
Wtyczki i gniazda sieciowe

Sprawne działanie domowego lub firmowego oświetlenia, a także różnego rodzaju urządzeń elektrycznych, w głównej mierze zależy od wykorzystania odpowiednich akcesoriów. Dotyczy to w szczególności takich przyrządów, jak gniazdo sieciowe oraz wtyczka sieciowa. Te praktyczne elementy instalacyjne znajdują zastosowanie w każdym domu, a także w różnych obiektach użyteczności publicznej. Po odpowiednio dobrane wtyczki i gniazda sieciowe możesz także sięgać wówczas, gdy wybierasz w dłuższą podróż. W sklepie Eldor masz do wyboru akcesoria wyposażone w rozmaite funkcje. Wszystkie artykuły z naszej oferty łączy zdolność do zagwarantowania prawidłowego działania podłączanym do nich urządzeniom.

Praktyczne gniazda sieciowe na wyciągnięcie ręki

Jako doświadczeni sprzedawcy różnorodnych akcesoriów do instalacji elektrycznych, przykładamy szczególną wagę do zapewnienia naszym klientom satysfakcji z poziomu realizowanych na ich rzecz usług. Dlatego oferujemy im najwyższej klasy gniazda sieciowe, które można z powodzeniem wykorzystywać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Oferowane przez nas akcesoria odznaczają się bezpieczeństwem użytkowania. Większość z nich została bowiem wyposażona w praktyczne uziemienia. W naszym asortymencie znajdziesz też gniazdo sieciowe z klapką. Tego typu rozwiązania polecane są zwłaszcza do domów, w których mieszkają małe dzieci. W trakcie remontu możesz natomiast wygodnie skorzystać z przenośnych modeli.

Jakie wtyczki elektryczne najlepiej wybrać?

Zastanawiasz się, jaka wtyczka sieciowa najlepiej spełni Twoje oczekiwania? Jeśli gniazdko elektryczne znajduje się w trudno dostępnym miejscu, najlepiej jest postawić na modele kątowe wyposażone w funkcjonalną dźwignię lub uchwyty. Ciekawym rozwiązaniem są też wtyczki z wyłącznikiem. Ich zaletą jest brak konieczności odłączania przewodu od gniazdka elektrycznego.

Poza klasycznymi, prostymi modelami, dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się również akcesoria obrotowe. Dzięki nim bez trudu wyeliminujesz problem notorycznego skręcania się kabla. 

Wtyczki i gniazda sieciowe

W tej kategorii jest 50 produktów