Kinkiety

Kinkiety to oświetlenie montowane w ścianach, które skutecznie zastępuje lampki nocne, podłogowe, a czasem nawet lampy wiszące. Najczęstszym ich zastosowaniem są bez dwóch zdań korytarze i przedpokoje, gdzie stanowią „drogowskaz” dla użytkownika nocą. Rozświetlają powierzchnie, rozpraszając światło w górę lub w dół w zależności od zastosowanej oprawy. Światło, jakie proponują, jest subtelne, delikatne i nie za mocne, można rzec nastrojowe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kinkiety zarówno w wersji ściennej, jak i sufitowej. Te drugie występują jako ruchome, sprawdzą się wtedy, gdy w pomieszczeniach konieczna jest instalacja dodatkowego oświetlenia punktowego. 

Bogactwo wzorów – kinkiety na każdą okazję

Przygotowaliśmy kinkiety mocno różniące się od siebie wykończeniem. Podział dotyczy między innymi kształtów, koloru czy rozmiarów. Nie zabrakło klasycznych i bardziej nowoczesnych form. Tradycyjne kinkiety nawiązują do ubiegłego wieku, te drugie są oszczędne w formie, bardzo eleganckie i minimalistyczne. W naszej ofercie znajdziesz modele białe, jak i czarne, wyposażone w szklane, metalowe lub drewniane dodatki. Kupisz kinkiety z kloszami zamkniętymi i otwartymi, o rozmaitych kształtach, ciekawym wzornictwie, trwałe i odporne na uszkodzenia. Produkty w tej kategorii czekają na Ciebie, mamy nadzieję, że sprostają Twoim oczekiwaniom.

Kinkiety zmienią wnętrze

Kinkiety montowane we wnętrzach mogą skutecznie odmienić postrzeganie salonu, sypialni czy pokoju dziecka. Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiedni model i zamontować go w miejscu, które pozwoli rozświetlić najważniejszy obszar pomieszczenia. Musisz skupić się na przeznaczeniu kinkietów, do delikatnego oświetlenia łóżka sprawdzi się model o świetle rozproszonym z kloszem skierowanym w dół. Jeżeli zechcesz oświetlić obraz, wybierzesz model kierunkowy. Chcemy zaznaczyć, że stawiając na kinkiety, możesz skutecznie zmienić proporcje pomieszczenia. Gdy postawisz na model kloszowy ze światłem skierowanym w górę, pokój czy sypialnia staną się optycznie wyższe. Odwrotna sytuacja wystąpi, gdy wybierzesz wersję z kloszem otwartym w dolnej części konstrukcji. 

Kinkiety

W tej kategorii jest 31 produktów