Filtruj według

Typ
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Ilość punktów świetlnych
więcej... mniej
Moc (W)
więcej... mniej
Filtr
Oprawy nasufitowe i naścienne

Atrakcyjne oprawy na ścianę i sufit

Oświetlenie w domu i w firmie nie spełnia wyłącznie funkcji użytkowych. To także element dekoracyjny, dzięki któremu wnętrze prezentuje się znacznie lepiej. Odpowiednio dobrane źródło światła wraz z oprawą gwarantuje spełnienie wszystkich tych kryteriów. W naszym sklepie znajdziesz produkty utrzymane w różnych stylach, dzięki czemu bez trudu dobierzesz je w zależności od zastosowania, a także wystroju pomieszczenia, w którym mają zostać zamontowane. Sprawdź, co znajduje się w katalogu i wybierz produkt, który przypadnie Ci do gustu.

Oprawy naścienne i nasufitowe – co kupić?

Zastosowanie omawianych produktów jest proste. To w nich umieszcza się konkretne źródło światła, dostosowane pod względem kluczowych parametrów technicznych. Oprawy następnie należy zamontować w wybranym miejscu i podłączyć. W naszym sklepie znajdują się zarówno oprawy nasufitowe, jak i naścienne. Dzięki temu możesz liczyć na ogromną swobodę aranżacyjną. Bez trudu znajdziesz oprawę idealnie nadająca się do montażu w głównym punkcie salonu, nad kanapą, przy blacie kuchennym czy też koło dodatków aranżacyjnych (obrazów, kwiatów, wazonów etc.).

Oprawa naścienna i nasufitowa znajduje zastosowanie także w urzędach, biurach, muzeach, sklepach i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest odpowiednio dobrane źródło światła. Jakiego rodzaju? To także zależy od Ciebie. W katalogu znajdują się między innymi oprawy nasufitowe LED, a także modele pasujące do świetlówek i standardowych żarówek. Dostosowane zostały do źródeł o różnej mocy świecenia i napięciu znamionowym. Co ważne, wiele z tych produktów posłuży nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale też na zewnątrz. Wskazuje na to stopień ochrony. Dzięki niemu łatwo zorientujesz się, z jaką dokładnie oprawą masz do czynienia.

Nie zapominaj przy tym o kolorystyce i stylu wykonania oprawy! Proponujemy modele białe, grafitowe, srebrne i złote. Doskonale pasujące do nowoczesnych aranżacji, a także o nieco bardziej uniwersalnym charakterze. Jak widać, jest w czym wybierać!

Oprawy nasufitowe i naścienne

W tej kategorii jest 162 produktów