Filtruj według

Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Stopień ochrony
więcej... mniej
Wymiary (mm)
więcej... mniej
Filtr
Puszki natynkowe

Puszki natynkowe do ochrony przewodów

W budynkach mieszkalnych i przemysłowych zdarzyć się mogą sytuację poważnego uszkodzenia przewodów wchodzących w skład instalacji elektrycznej. Jest ona groźna dla osób, które mają z nimi kontakt, a także prowadzi do wyłączenia (a czasem nawet uszkodzenia) wszelkich podpiętych urządzeń. Żeby uniknąć podobnych wypadków, warto decydować się na użycie odpowiednich produktów ochronnych. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości puszki natynkowe, które skutecznie zabezpieczą wszelkie widoczne łączenia przewodów.

Co więcej, zdecydowanie ułatwią one również zarządzanie instalacją. Zwłaszcza gdy ich położenie zostanie należycie rozplanowane. Dzięki szerokiej ofercie, bez problemu znajdziesz u nas interesujące Cię produkty.

Puszki instalacyjne natynkowe – dlaczego warto?

Choć modele natynkowe są dobrze widoczne, nie wymagają one wiercenia ścian. Montaż jest więć bardzo łatwy. Co więcej, odpowiednio dobrana puszka n/t umożliwia szybkie przeprowadzenie ewentualnych napraw bądź modyfikacji w instalacji elektrycznej. Dzięki niej, praca instalatora i elektryka staje się dużo prostsza.

W naszym sklepie znajdziesz produkty dostosowane do różnych warunków i pomieszczeń, w których mają zostać zamontowane. Szukasz dobrego rozwiązania, które pozwoli chronić przewody w miejscu narażonym na wpływ zanieczyszczeń? Umożliwi Ci to puszka hermetyczna n/t, która wyróżnia się wysokim stopniem ochrony IP. W sposób skuteczny zabezpiecza elementy instalacji elektrycznej przed szczególnie szkodliwymi czynnikami.

W katalogu produktowym dostępne są również standardowe puszki symetryczne i ze specjalną pokrywą samozatrzaskującą. Poszczególne produkty różnią się między sobą wymiarami, kształtami, a także maksymalnym przekrojem „obsługiwanych” przewodów. Za każdym razem możesz więc liczyć na dostęp do puszek wysokiej jakości, wykonywanych ze specjalnie dobranych materiałów wyróżniających się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Z tego powodu idealnie nadają się one do montażu w budynkach przemysłowych, a także mieszkalnych.

Puszki natynkowe

W tej kategorii jest 56 produktów