Materiały ścierne

Jesteś szczęśliwym posiadaczem wysokiej jakości urządzeń szlifujących? Musisz pamiętać o tym, aby wyposażyć je w funkcjonalne, odpowiednio przystosowane do danego modelu akcesoria. Zaliczają się do nich różne produkty, w tym przede wszystkim materiały ścierne. W ofercie prowadzonego przez nas sklepu internetowego Eldor24 można znaleźć przede wszystkim papier ścierny, papiery szlifierskie z rzepem, filc polerski oraz szczotki tarczowe. Pokryte specjalną, chropowatą warstwą akcesoria doskonale nadają się do szlifowania oraz polerowania elementów wykonanych z różnych tworzyw. Dzięki nim można szybko i łatwo pozbyć się rozmaitych, nieestetycznych nierówności widniejących na powierzchni poddawanej obróbce. Artykuły ścierne znajdują zatem zastosowanie przede wszystkim w przypadku nawierzchni, które są wystawione na widok publiczny. 

Materiały ścierne do rozmaitych tworzyw

To, jakie materiały ścierne zostaną wykorzystane w danym przypadku, w głównej mierze zależy od rodzaju tworzywa poddawanego obróbce szlifierskiej. Przy drewnie i metalu najlepiej sprawdzają się krążki ścierne. Są to akcesoria, które przymocowane są na dysku dołączonym do szlifierki. Wygładzanie powierzchni metalowych i drewnianych można też efektywnie przeprowadzić przy wykorzystaniu tarcz lamelkowych, złożonych z płótna ściernego pokrytego korundem albo ziarnami z cyrkonu. Warto także zwrócić uwagę na takie artykuły ścierne, jak ściernice listkowe trzpieniowe. Za ich pomocą efektywnie szlifuje się powierzchnie charakteryzujące się dużą ilością mniejszych i większych wgłębień oraz żłobień. 

Artykuły ścierne w najlepszych cenach

Nie musisz martwić się, że zakup materiałów ściernych poważnie nadwyręży Twój domowy budżet. Są to bowiem relatywnie tanie produkty, które dodatkowo wyróżniają się funkcjonalnością oraz wygodą użytkowania. Nie zwlekaj i już dziś zaopatrz się w najwyższej jakości artykuły ścierne idealnie nadające się do szlifowania oraz polerowania rozmaitych materiałów. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z podjętej decyzji zakupowej!

Materiały ścierne

W tej kategorii jest 6 produktów