Dzwonki

Dzwonki do drzwi

Dzwonek do drzwi to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Z jego pomocą nawet podczas odkurzania i innych domowych porządków usłyszysz, że ktoś nadszedł. Przygotowaliśmy szeroki wybór modeli, abyś mógł zdecydować się na jeden z tych, który spełnia Twoje najśmielsze oczekiwania. Nasza oferta obejmuje wersje przewodowe i bezprzewodowe. Produkty wykonane są najczęściej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Do wyboru masz różne kolory, między innymi dzwonki do drzwi retro, tradycyjne wyroby, które sprawdzą się w domach starszych lub tych wykończonych w takim stylu. Chcemy także podkreślić, że wiele z produktów, jakie widnieją w tej kategorii to dzwonki do domu z kilkudziesięcioma wgranymi dźwiękami. Dzięki temu możesz wybrać ten, który odpowiada Twoim preferencjom. Również w niektórych modelach możesz wybierać poziomy głośności, dostosowując je do własnych potrzeb.

O czym pamiętać wybierając dzwonki do drzwi?

Gdy wybierasz dzwonek do drzwi na prąd, pamiętaj o tym, aby zasilanie odbiornika wynosiło 230 V, co nie przeszkodzi Ci w montażu urządzenia w domu. Zasilanie nadajnika z kolei powinno być z przetwornika elektro lub mechanicznego. Zachęcamy do wyboru wersji, które można rozbudowywać na przykład o kolejne nadajniki. Polecamy modele wodoodporne, dzięki czemu, jeśli zewnętrzna część dzwonka znajdzie się pod gołym niebem, nie będzie problemu z przepięciami. Dzwonek do drzwi w bloku powinien mieć odpowiedni zasięg, a także regulację stopnia natężenia hałasu, jaki wydaje. Gdy wybierzesz takie urządzenie, będziesz w pełni z niego usatysfakcjonowany.

Poznaj producentów dzwonków do drzwi

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz między innymi włączniki dzwonkowe zewnętrzne firmy Orno Polska. To znany i ceniony na rynku dostawca, z którym współpracujemy od lat. Zachęcamy do przejrzenia urządzeń, jakie przygotowała marka Vrone, również popularna w naszym kraju i nie tylko. Do Twojej dyspozycji oddajemy także dzwonki bezprzewodowe producenta Struhm. Sprawdź pozostałych dostawców, wybierz jeden z modeli i złóż zamówienie. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Dzwonki

W tej kategorii jest 24 produktów