Baterie akumulatorowe

Każdy pojazd musi być wyposażony w źródło zasilania, które zapewni dostęp do energii elektrycznej. Urządzeniem, które za to odpowiada jest akumulator dostarczający prąd do obwodów elektrycznych oraz podzespołów rozruchowych samochodów. Zastosowanie urządzeń ładujących jest jednak znacznie szersze, gdyż oprócz aut służą także do zasilania sprzętów elektrycznych. Akumulatory wykorzystuje się również jako źródło podtrzymywania napięcia w systemach zasilania awaryjnego. Podczas wyboru należy więc uwzględnić przeznaczenie akumulatora, gdyż nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania, które sprawdzi się w każdym przypadku. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia o różnych parametrach, które dobierzesz do konkretnego celu.

Akumulatory – rodzaje

Poszczególne rodzaje akumulatorów różnią się od siebie mocą, pojemnością oraz sposobem działania. Można je też podzielić ze względu na przeznaczenie, gdyż oprócz zasilania pojazdów, mają znacznie szersze zastosowanie. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór urządzeń, które sprawdzą się jako źródło energii w:

  • systemach alarmowych,

  • zasilaczach UPS,

  • zabawkach,

  • instalacjach komunikacyjnych,

  • maszynach przemysłowych,

  • kasach fiskalnych.

W sprzedaży mamy akumulatory 12v oraz 6v o różnych pojemnościach. Wśród nich znajdziesz modele od 1,3 aż do 12 Ah, które wyróżniają się wysoką wydajności i przystosowaniem do intensywnej eksploatacji.

Akumulatory żelowe i ołowiowe

Oferujemy urządzenia, które różnią się od siebie nie tylko parametrami, ale również sposobem działania. Możemy Ci zaproponować akumulatory żelowe, które są odporne na rozładowania i stanowią stabilne źródło zasilania. Oprócz tego znajdziesz u nas akumulatory 12v przemysłowe oraz ołowiowe. Wszystkie dostępne u nas produkty spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, a przy tym zapewniają efektywną pracę przez długi czas. Oferowane akumulatory żelowe i ołowiowe to bezobsługowe urządzenia o silnych właściwościach odzyskiwania mocy i wysokiej skuteczności ładowania. To przekłada się na ich niezawodność oraz długą żywotność.

Zapraszamy do zakupu!

Baterie akumulatorowe

W tej kategorii jest 20 produktów