Świeczki LED

Świeczki LED

Światło LED znajduje zastosowanie w domach prywatnych, ogródkach, tarasach, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś wykorzystał świece LED również w wielu innych miejscach. Stawiają na nie właściciele lokali gastronomicznych czy usługowych, w sklepach także często się pojawiają. Wszystko zależy od tego, z jakiej oprawy korzystasz. Świeca LED będzie idealnym zamiennikiem dla tradycyjnej świetlówki, przede wszystkim energooszczędnym, ale również niezwykle trwałym. Szacunkowo wytrzymałość takiego oświetlenia wynosi kilkadziesiąt tysięcy godzin pracy. Nie musisz więc obawiać się częstej wymiany tego źródła światła. 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz żarówki świeczki LED w wielu wydaniach. Głównie o zmiennych parametrach technicznych, co pozwoli Ci dostosować wybór do danej oprawy, gwintu czy tego, jakiej mocy oświetlenia oczekujesz. Zadbaliśmy również o to, aby w naszym sklepie internetowym pojawiły się tylko i wyłącznie najwyższej jakości świeczki ledowe znanych producentów. Stąd między innymi produkty marki Inergia. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych produktów. 

Lampy LED i ich parametry techniczne

Świece LED, jakie znajdziesz w naszym asortymencie, wyróżniają się parametrami technicznymi. Przygotowaliśmy kilka modeli, ale chcemy zaznaczyć, że oferta w tej kategorii stale się powiększa. Możesz postawić na produkt o różnej mocy, strumieniu świetlnym czy też temperaturze barwowej. Trzonek najczęściej to E14, a więc pasuje do standardowych gwintów. Nasze świeczki LED wyróżniają się także wskaźnikiem odwzorowania kolorów, współczynnikiem mocy czy kątem świecenia. W zależności od modelu również średnia żywotność czy liczba cykli włącz/wyłącz może być zmienna. 

Nie można zapomnieć o wymiarach poszczególnych egzemplarzy. Wszystko to wpłynie na Twoją ostateczną decyzję zakupu. Mamy nadzieję, że będzie to w pełni przemyślany i udany wybór. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące oferty ewentualnie jednej ze świeczek ledowych, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy.

Świeczki LED

W tej kategorii jest 7 produktów