Rozdzielnice modułowe

Rozdzielnice modułowe o szerokim zastosowaniu

Aparaty rozdzielcze, takie jak wyłączniki nadprądowe i różnicowoprądowe, montowane są w specjalnie przygotowanych rozdzielnicach modułowych. To dzięki nim możliwe staje się podłączenie ważnych elementów do sieci elektrycznej, a także obsługa i ochrona wszystkich wykorzystywanych w jej ramach sprzętów. Niezależnie do tego, czy są to standardowe urządzenia domowe czy może bardziej rozbudowane konstrukcje o zastosowaniu przemysłowym.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz rozdzielnice zróżnicowane pod względem sposobu wykonania, jak również wymiarów i ważnych parametrów. Dzięki temu bez większych trudności znajdziesz dla siebie optymalne rozwiązanie.

Rozdzielnica modułowa – jaką wybrać?

Uniwersalność proponowanych produktów sprawia, że dobrze sprawdzą się w każdych warunkach. Nieważne, czy planujesz montować je na wspornikach TH35 czy TS35 i w jaki sposób zamierzasz podłączyć przewody zasilające obwody odbiorcze.

Przed zakupem zwróć uwagę na konkretne parametry oferowanych rozdzielnic, a także ich wyposażenie. Ofertę podzieliliśmy bowiem na produkty o różnych wymiarach, wyrażonych liczbą modułów, które zmieszczą się w ich wnętrzu. Modele najmniejsze pomieszczą 3, 4 lub 8 modułów, mamy jednak również coś bardziej rozbudowanego. W przypadku większej liczby aparatów, przydatna okazać się może na przykład rozdzielnica natynkowa 12-, 18- lub 24-modułowa. Jeśli i takie produkty nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócić uwagę na rozdzielnie kilkurzędowe. W przypadku swoich najbardziej rozbudowanych wersji pomieszczą one ponad 100 modułów!

To jednak nie koniec. Spore znaczenie ma również sposób montażu produktu. W katalogu dostępna jest zarówno rozdzielnica podtynkowa, jak i natynkowa. Wszystko po to, aby to od Ciebie zależało, w jaki sposób zostanie zamontowana i czy okaże się widoczna z daleka czy może wręcz przeciwnie. Każda rozdzielnica została wykonana z dokładnie sprawdzonych materiałów wysokiej jakości, które zapewniają wysoką wytrzymałość mechaniczną.

Rozdzielnice modułowe

W tej kategorii jest 53 produktów