Puszki p

Puszki podtynkowe instalacyjne

Nie da się ukryć, że puszki instalacyjne stanowią istotny element każdej instalacji elektrycznej. Bez względu na to, jak bardzo są rozbudowane. Dzięki nim, możliwe staje się połączenie i rozgałęzienie przewodów, a także ich właściwa ochrona. Głównie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem czynników zewnętrznych (na przykład wilgoci). Rozmieszczenie puszek warto przemyśleć już na etapie projektowania instalacji elektrycznej w domu, mieszkaniu czy też budynku przemysłowym. Nie bez znaczenia jest również to, jaką jakością wyróżniać się będą montowane puszki instalacyjne.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty podtynkowe, które, po założeniu, staną się niemal niewidoczne. Z jednej strony znacznie ułatwią one zarządzanie przewodami, a z drugiej nie będą szpecić aranżacji wnętrza.

Puszka p/t – jaką wybrać? Na co zwrócić uwagę?

W katalogu dostępne są produkty zróżnicowane przede wszystkim pod względem sposobu wykonania. Proponujemy zarówno puszki płytkie, jak i głębokie, zapewniające stabilne osadzenie w ścianie. Z tego powodu zwrócić uwagę na podaną głębokość, średnicę (na przykład puszka p/t 60 mm) oraz kształt puszki. Nie bez znaczenia jest również to, jakie konkretnie przewody mogą znaleźć się w środku puszki. Mowa tu oczywiście o ich średnicy, którą także podajemy w specyfikacji sprzedawanych produktów.

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas wyboru najlepszej puszki podtynkowej? Między innymi na rodzaj budowy, sposób mocowania pokrywy (na przykład na zatrzask), rodzaj zastosowanych zabezpieczeń powierzchni, a także stopień ochrony, który wskaże, w jakich warunkach sprawdzi się dany produkt.

Puszki p/t to doskonały wybór do organizowania przewodów wchodzących w skład instalacji elektrycznej. Dzięki swojej budowie, można je w łatwy sposób zamontować w ścianie, tak aby nie rzucały się w oczy. Z tego też względu zastosowanie znajdują przede wszystkim w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, choć z powodzeniem można korzystać z nich również w biurach, sklepach, restauracjach czy też budynkach przemysłowych.

Puszki p

W tej kategorii jest 30 produktów