Przedłużacze wielogniazdowe

Dostęp do energii elektrycznej czasem jest ograniczony. Wtedy z pomocą przychodzą przedłużacze wielogniazdowe. To one sprawią, że prąd popłynie w przewodach doprowadzających go do Twoich narzędzi warsztatowych czy ogrodowych, nawet gdy jesteś kilka metrów od źródła zasilania. W tej kategorii znajdziesz przedłużacze w wielu formach. Stworzyliśmy ofertę, w której nie zabrakło naprawdę różnych modeli o zmiennej liczbie wejść. Nasz asortyment w tym konkretnym przypadku to także modele różne pod kątem kształtów i rozmiarów. Niektóre z nich zostały dostosowane do pracy na zewnątrz lub stricte w ogrodzie, o czym świadczą ich parametry, ale również wykończenie. Wszystkie jednak oferują to, co najważniejsze, dostęp do prądu stałego wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Gniazda ogrodowe – prąd w każdy miejscu

Często prowadzisz prace ogrodowe przy użyciu narzędzi elektrycznych? Potrzebujesz dostępu do prądu stałego, ale nie chcesz korzystać z popularnej przedłużki? Wybierz gniazdo ogrodowe skrzętnie ukryte w dekoracyjnym słupku. To w nim umieszczono gniazdko, ten ma kabel gumowy o długości kilku metrów, który wepniesz do źródła zasilania. Nasza oferta obejmuje gniazda ogrodowe w kształcie kamieni, jak i estetycznie wykończonych kostek. Do Twojej dyspozycji oddajemy również modele z uziemieniem w wersji wiszącej, mocowane na przykład na elewacji. Oczywiście to tylko przykłady, sprawdź wszystkie możliwości.

Bęben z gniazdem – idealny do prac ogrodowych

Bęben z gniazdkami to bardzo przydatne rozwiązanie zarówno do prac ogrodowych, jak i tych wewnątrz budynku. Polecamy go firmom wykończeniowym i budowlanych, ogrodnikom i osobom, którzy wykorzystają go raz na jakiś czas. Co ważne, jest to model ze stopniem ochrony w klasie IP44, zachlapania więc mu niestraszne. Jest uziemiony, nie ma obaw o jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a sama jego rama jest metalowa. Polecamy ten produkt, jak i wszystkie inne dostępne w kategorii. Mamy nadzieję, że sprostają one Twoim oczekiwaniom.

Przedłużacze wielogniazdowe

W tej kategorii jest 23 produktów