Świetlówki liniowe

Świetlówki liniowe o szerokim zastosowaniu

 

Ze względu na niskie koszty eksploatacji, a także długą żywotność, świetlówki liniowe są wykorzystywane niezwykle szeroko i często. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości produkty, które doskonale sprawdzają się między innymi w magazynach, warsztatach, zakładach produkcyjnych, a także budynkach publicznych – urzędach, szkołach czy też sklepach.

Jaką świetlówkę liniową wybrać?

 

Tak szerokie zastosowanie oferowanych przez nas produktów możliwe jest ze względu na zastosowane technologie, jakość materiałów, z których powstały, a także spore ich zróżnicowanie. Uwagę warto zwrócić zwłaszcza na rodzaj świetlówek, powiązany z ich średnicą. Modele najmniejsze, czyli świetlówki liniowe T5, wykorzystywane są nie tylko w ramach oświetlenia ogólnego, ale również w akwarystyce. Nieco większe, czyli modele T8, znajdują z kolei zastosowanie w obiektach przemysłowych.

To jednak nie koniec. Świetlówki liniowe dobrać możesz także pod względem kluczowych parametrów technicznych, a zwłaszcza mocy i temperatury barwowej. W pierwszym przypadku mamy do zaoferowania produkty wyróżniające się mocą od 8 W, do grubo ponad 20 W, co w znaczący sposób ułatwia ich dobór w zależności od sposobu użycia. Niezależnie od tego, czy świetlówka ma znaleźć się w niewielkim warsztacie, na zapleczu sklepu osiedlowego czy w dużej hali produkcyjnej – u nas znajdziesz wszystko.

Jeśli zaś chodzi o temperaturę barwową, nasze produkty generują mocne, neutralne światło, doskonale poprawiające widoczność, jak również sprzyjające rozmaitym aktywnościom. Oferowane świetlówki możesz dobierać także pod względem trzonka (na przykład G5 lub G13), skuteczności świetlnej, klasy energetycznej, wskaźnika oddawania barw, a także dodatkowych funkcji. Poza standardowym produktami w kształcie pręta, w katalogu znajdziesz również świetlówki kołowe oraz bakteriobójcze, które użytkowane są przede wszystkim w celach sterylizacyjnych. Na przykład w placówkach medycznych i wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko działalności wirusów lub bakterii.

Świetlówki liniowe

W tej kategorii jest 6 produktów