Rozdzielnice i obudowy PV

Rozdzielnice i obudowy PV

Szukasz sposobu na skuteczne sterowanie oświetleniem pracującym za sprawą fotowoltaiki? W takim razie zachęcamy Cię do przejrzenia tej kategorii. Znajdziesz tutaj wiele propozycji stworzonych dla tego typu potrzeb. Przede wszystkim kupisz rozdzielnice PV, głównie z drzwiami transparentnymi pozwalającymi eksponować instalację znajdującą się w ich wnętrzu. Przygotowaliśmy rozdzielnice o różnej liczbie modułów, co bez dwóch zdań sprosta zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów. 

Oczywiście w sklepie Eldor24 kategoria nigdy nie kończy się na jednej grupie produktów, tym razem nie mogło być inaczej. Zachęcamy do skorzystania z oferty rozdzielnic stacjonarnych z wyłącznikiem, przejrzenia modeli przenośnych, podtynkowych, a nawet osłon zacisków. Oferta obfituje w zróżnicowane rozwiązania, zawsze jednak niezwykle skuteczne podczas pracy, łatwe w montażu i wykonane przez znanych producentów. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj coś, czego aktualnie potrzebujesz.

Rozdzielnice przenośne i stacjonarne

Mamy w naszej ofercie rozdzielnice stacjonarne o zwiększonej klasie szczelności IP44. Idealne w miejscach, gdzie mogłoby dojść do zabrudzeń, ale również ewentualnych zachlapań. Nasze rozdzielnice przydadzą się na przykład przy pracach budowlanych, liniach  prowizorycznych oraz na zewnątrz budynków. Chcemy zaznaczyć, że oferta obejmuje także modele przenośne. Przykładem niech będzie rozdzielacz siłowy na budowę, do warsztatu samochodowego i do domu o kompaktowej budowie. Model z możliwym zasilaniem wtyczką z przewodem, gotowy do podłączenia. 

Osłony i listwy przyłączeniowe

Zachęcamy do przejrzenia osłon i listew przyłączeniowych, których nie zabrakło w tej kategorii. To propozycje o wysokim stopniu ochrony IP40 z drugiej klasy ochronności. Demontowalne wersje z uchylną konstrukcją wsporczą. Bardzo proste w montażu, bo wykonane wraz z klipsami. Sprawdź także osłony zacisków, które również przydadzą się podczas montażu instalacji elektrycznej. Wybierz rozdzielnice PV lub inne produkty z tej kategorii jeszcze dziś.

Rozdzielnice i obudowy PV

W tej kategorii jest 7 produktów