Przekaźniki przeciążeniowe

Przekaźniki przeciążeniowe

Chcesz zagwarantować posiadanym maszynom oraz poszczególnym częściom i podzespołom wchodzącym w ich skład skuteczne zabezpieczenie przed przegrzaniem? W takim razie dobrze trafiłeś! W prowadzonym przez nas sklepie internetowym Eldor24 znajdziesz taki przekaźnik przeciążeniowy, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Kupione u nas modele skutecznie chronią przed zwarciami i przeciążeniami nie tylko samo urządzenie, ale także  wchodzące w jej skład ciecze chłodzące, łożyska oraz koła zębate. Sprawnie działające zabezpieczenie przeciążeniowe włącza się samoistnie po odebraniu odpowiedniego sygnału. Dzięki temu nie musisz martwić się ewentualnymi awariami spowodowanymi nagłymi skokami napięcia prądu. 

Zabezpieczenia przeciążeniowe – do czego służą?

Kupiony w naszym sklepie przekaźnik przeciążeniowy doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie silnika elektrycznego. Jest on doskonale przystosowany zarówno do wykrywania warunków sprzyjających powstawaniu przeciążeń, jak i szacowania ryzyka zaistnienia awarii w określonych okolicznościach. W razie potrzeby automatycznie wysyłają one zatem polecenie aktywowania się do urządzeń ochronnych. Zabezpieczenie przeciążeniowe samoistnie wyłącza maszynę każdorazowo w trakcie pobierania przez nią prądu o wysokim natężeniu. Bardziej zaawansowane technologicznie przekaźniki znajdują również wszechstronne zastosowanie w półprzewodnikowych układach elektronicznych oraz układach mikroprocesorowych. 

Termiczne przekaźniki przeciążeniowe na wyciągnięcie ręki

Wysokiej jakości termiczny przekaźnik przeciążeniowy jest opłacalną inwestycją. To funkcjonalne urządzenia samoczynnie odłącza zasilanie w sytuacji, gdy urządzenie pobiera nadmierną ilość prądu przez długi czas. Tym różni się ono od standardowych automatycznych wyłączników, które natychmiast odcina dopływ prądu w przypadku pojawienia się zbyt dużego napięcia.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Gwarantujemy, że nabyte tutaj zabezpieczenie przeciążeniowe świetnie sprawdzi się w różnych sytuacjach.

Przekaźniki przeciążeniowe

W tej kategorii jest 4 produktów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji