Kategorie

Polecamy

Zestaw rurek termokurczliwych
brutto: 3,50 zł
(netto: 2,85 zł)

Zestaw rurek termokurczliwych

20259
Kod producenta: 20259
Dostępność:
Jest Jest
szt.
Cena netto: 2,85 zł 3,50 zł

Zestaw rurek termokurczliwych - 22 rodzaje
Mogą służyć do:
  • izolacji przewodów elektrycznych - w sposób trwaly i szczelny izoluja polaczenia przewodów elektrycznych. Nie przesuwaja sie, chronia przewody przed wplywem czynników zewnetrznych;
  • wzmocnienia izolacji w miejscach przejsc, uszkodzen izolacji, usztywnienia przewodów wyprowadzanych z aparatów;
     
  • znakowania koncówek przewodów. Rurki tk wykonywane sa w siedmiu kolorach, co daje duze mozliwosci znakowania przewodów w wiazkach. Pod rurkami przezroczystymi mozna umieszczac dobrze widoczne i trwale napisy lub inne znaki.
  • wykonywania wiazek przewodów. Do rurki tk przed obkurczeniem latwo jest wprowadzic przewody, które po obkurczeniu stanowia trwala wiazke;
  • obkurczenia na róznych elementach metalowych i drewnianych (jak np. kijki narciarskie, wedki, kijki do kwiatów, uchwyty, rekojesci narzedzi, laski dla niewidomych).
    Rurki nadaja przedmiotom estetyczny wyglad oraz zapewniaja duza odpornosc na korozje atmosferyczna, chemiczna i biologiczna, wilgoc,otarcia itp. Sa mile w dotyku, latwe do zmiany, trwalsze i wygodniejsze w wykonawstwie od innych powlok ochronnych.
  • laczenia elementów takich, jak: rurki, prety, walki (proste sprzegla), wykonanych w metalu, szkla, plastiku, gumy - w laboratoriach, warsztatach, gospodarstwie domowym czy tez w toku produkcji.
Produkt fabrycznie nowy.